Proteus 8.11 Kurulum+Full Crack / KURULUM DOSYA LİNKİ

Proteus 8.11 Kurulum+Full Crack / KURULUM DOSYA LİNKİ Proteus tam adıyla Proteus Design Suite, bir elektronik devre tasarlama yazılımıdır.Proteus ISIS ve ARES olmak üzere iki alt devreden oluşur.Proteus Isıs Ara YüzüAçıklamak gerekirse, Proteus ile hazırlamış olduğunuz bir devre tasarımının tüm eksiklikleri ile görebilir ve tamamlayabilirsiniz. Gerçek tasarım kısmına geçmeden önce zamandan ve masraftan tasarruf etmiş oluruz. Böylelikle yapmış olduğumuz tasarımındaki gerekirse her şeyi veya değerleri değiştirerek istediğimiz tasarıma ulaşabiliriz.Programın sağlamış olduğu kütüphane seçenekleri ile zaman zaman ulaşmakta zorlanacağımız eleman ve malzemelere bir tık ile ulaşmış oluyoruz. Yapılan devreler gerçek tasarımlarımızı aratmayacak nitelikte olacaktır.             Proteus 3D Tasarım ARES Ara YüzüProteus ile yapmış olduğunuz bir devre tasarımını 2D yanı sıra 3D ile de simülasyon haline getirebilirsiniz. Bu sayede yapmış olduğunuz tasarıma görsel yönden görerek eksiklerini tamamlar

Proteus 8.11  Kurulum+Full Crack / KURULUM DOSYA LİNKİ

Proteus 8.11 Kurulum+Full Crack / KURULUM DOSYA LİNKİ

 Proteus tam adıyla Proteus Design Suite, bir elektronik devre tasarlama yazılımıdır.

Proteus ISIS ve ARES olmak üzere iki alt devreden oluşur.

 

Proteus Isıs Ara Yüzü

 

Açıklamak gerekirse, Proteus ile hazırlamış olduğunuz bir devre tasarımının tüm eksiklikleri ile görebilir ve tamamlayabilirsiniz. Gerçek tasarım kısmına geçmeden önce zamandan ve masraftan tasarruf etmiş oluruz. Böylelikle yapmış olduğumuz tasarımındaki gerekirse her şeyi veya değerleri değiştirerek istediğimiz tasarıma ulaşabiliriz.

Programın sağlamış olduğu kütüphane seçenekleri ile zaman zaman ulaşmakta zorlanacağımız eleman ve malzemelere bir tık ile ulaşmış oluyoruz. Yapılan devreler gerçek tasarımlarımızı aratmayacak nitelikte olacaktır.

 

            

 Proteus 3D Tasarım ARES Ara Yüzü

Proteus ile yapmış olduğunuz bir devre tasarımını 2D yanı sıra 3D ile de simülasyon haline getirebilirsiniz. Bu sayede yapmış olduğunuz tasarıma görsel yönden görerek eksiklerini tamamlar ve bir şölen haline getirebilirsiniz.

Videoyu dikkatli bir şekilde izleyerek kurulumu tamalayabilirsiniz.

Kolay gelsin.:)

Drive İndirme Linki; Tıklayınız.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0